Samenscholingsverbod in het centrum van Brunssum

De gemeente heeft twee maatregelen getroffen die moeten bijdragen aan het vergroten van de veiligheid in Brunssum: 1. Een gebiedsverbod aan een tweetal jeugdigen en 2. een samenscholingsverbod in de openbare ruimte van het winkelcentrum van Brunssum (het ‘Ei’), het Koutenveld, de wijk Kerkeveld (met uitzondering van het skatepark). VVD Brunssum staat achter het instellen van de maatregelen. De aanpak van overlast gevend gedrag heeft immers voor de VVD een hoge prioriteit.

Met het samenscholingsverbod hoopt VVD Brunssum dat de jeugdoverlast zich niet verplaatst naar de overige wijken in Brunssum en dat dit anders stevig de kop in moet worden gedrukt.

Mocht u dit merken laat het ons dan weten via mail@vvdbrunssum.nl en via meldpunt overlast van de gemeente Brunssum.

 

Scroll naar boven