Kandidaten Brunssumse VVD.

Vol enthousiasme laten wij hier de Brunssumse VVD kandidaten zien die samen vooruit gaan met en voor Brunssum!

Een team met een mooie balans van jongere en oudere kandidaten en van vernieuwende gezichten tot zeer ervaren Brunssumse VVD’ers. Allemaal hebben zij frisse ideeën, uitgesproken ambities en de daadkracht om samen tot resultaten te komen. Zij worden daarbij ondersteund door een grote groep VVD’ers die vanuit de achtergrond meedenken en helpen.

Kandidaten en Brunssumse VVD leden die allemaal één ding gemeen hebben: de ambitie om samen vooruit te gaan met Brunssum. De komende tijd zullen al onze kandidaten zich nog nader voorstellen op zowel de website als onze social media.

Wie van deze Brunssumse VVD kandidaten kies jij in maart?

 

 

Heb je een vraag
voor onze fractie?

Stuur een e-mail naar
mail@vvdbrunssum.nl


Meedoen met de
VVD?

Scroll naar boven