Heb je een vraag
voor onze fractie?

Stuur een e-mail naar
mail@vvdbrunssum.nl

Concept Mobiliteitsplan 2022-2032 gemeente Brunssum ter inzage

1 juni 2022

Door de gemeente Brunssum is een nieuw mobiliteitsplan opgesteld. Het doel van het Mobiliteitsplan is het behouden en verder verbeteren van de mobiliteit en de verkeersveiligheid. Ook heeft dit plan  effect op de leefbaarheid en bereikbaarheid van onze gemeente.

Het Mobiliteitsplan is opgesteld voor de komende 10 jaar. Belangrijke punten hierin zijn onder andere het afwaarderen van de maximale snelheid op diverse wegen naar 30 km per uur, maar ook de (voorkeur)keuze voor de locatie van het OV overstapstation aan de Wilhelminastraat. Het concept van dit Mobiliteitsplan kunt u vinden op onze website: Rapportage Mobiliteitsplan Brunssum 2022-2032-3.pdf

Als inwoner van onze gemeente kunt u een zienswijze op het Mobiliteitsplan indienen, dit is mogelijk tot en met 24 juni 2022.

Zie hiervoor onderstaande link:

https://zoek.officielebekendmakingen.nl/gmb-2022-216447.html?utm_campaign=20220514&utm_source=attenderingsmakelaar&utm_medium=email&utm_term=gemeente_brunssum&utm_content=over_uw_buurt

Scroll naar boven