Heb je een vraag
voor onze fractie?

Stuur een e-mail naar
mail@vvdbrunssum.nl

Brunssum, samen vooruit!

5 december 2021

Met die slogan gaande Brunssumse VVD’ersop weg naar de gemeenteraadsverkiezingen2022.

Het afgelopen jaar heeft een enthousiast VVD team, in aanvoering van onze lijsttrekker Jaimy van Dijk,gewerkt aan een lijst met een brede Brunssumse vertegenwoordiging. Door dat samen op te pakken is het gelukt om op veel manieren een mooie diverse mix van enthousiaste kandidaten op de kieslijst van de Brunssumse VVD te krijgen.

Een mooie balans tussen jongere en oudere kandidaten en van vernieuwende gezichten tot zeer ervaren Brunssumse VVD’ers. Kandidaten die allemaal één ding gemeen hebben: de ambitie om samen vooruit te gaan voor en met Brunssum!

Lees hier het volledig persbericht.

Scroll naar boven