Heb je een vraag
voor onze fractie?

Stuur een e-mail naar
mail@vvdbrunssum.nl

Artikel 43: Dure energie raakt sportclubs: contributie omhoog, consumpties duurder

7 september 2022

Geacht College van B&W,

De stijgende energieprijzen raken ook de sportaanbieders. Van voetbal tot zwemles, van biljart tot dans en tennis: bij tal van sportclubs gaat de contributie voor leden in de toekomst omhoog. Of moet er meer betaald worden voor een snack of drankje in de kantine. Het komt o.a. door de hoge energieprijzen.

Bij een derde van de ondernemende sportaanbieders (36%) vormt de ontwikkeling van de energielasten een (zeer) groot punt van zorg, met name voor zwembaden. Deze zorgen zijn daarmee manifester dan die voor personeel, financiƫn, concurrentie en klanten.

Lees verder >>

Scroll naar boven