Heb je een vraag
voor onze fractie?

Stuur een e-mail naar
mail@vvdbrunssum.nl

Artikel 43 betreffende: Aanlijnplicht Schutterspark

9 augustus 2022

Geacht college van B & W,
De Brunssumse VVD bereiken vanuit bezorgde burgers berichten over een algehele aanlijnplicht voor honden in het Schutterspark. Voor dit feit zou een collegebesluit in voorbereiding zijn, na akkoord vanuit buurtnetwerk Oost.

Dit besluit roept bij de Brunssumse VVD de nodige vragen op. Mede doordat in het visiedocument Schutterspark in het geheel niet wordt gesproken over een aanlijnplicht. Ook zou hierbij worden afgeweken van artikel 2:57 uit de APV met betrekking tot loslopende honden. Daarbij is de Brunssumse VVD van mening dat een besluit over het al dan niet invoeren van een aanlijnplicht door uw gemeenteraad genomen zou moeten worden.

Lees verder >>

Antwoordbrief brief 27 VVD aanlijnplicht Schutterspark >>

Scroll naar boven